Zmień swoje życie na lepsze. Wejdź do IT!

Zrób odważny krok ku lepszej przyszłości. Zapisz się na kurs programowania w infoShare Academy i znajdź pracę w jednej z najlepiej opłacanych branż w Polsce!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Ucz się u najlepszych!

  • Jesteśmy jedyną polską szkoła programowania z 5 gwiazdkami na Google’u
  • Przeszkoliliśmy niemal 3500 kursantów i ponad 50 firm
  • Nasi trenerzy na co dzień pracują w IT i realizują międzynarodowe projekty
  • Programowi przeładowanemu teorią mówimy NIE. Uczymy przez praktykę!
  • Grupy dopasowujemy tak, by każdy czuł się komfortowo – kursantów dobieramy według poziomu wiedzy i umiejętności
  • Współpracujemy z firmami technologicznymi, w których nasi absolwenci znajdują pierwszą pracę
  • Mamy prawdopodobnie najlepszą obsługę kursantów na rynku – będziemy z Tobą od początku aż do szukania pierwszej pracy!

Wypełnij formularz – zadzwonimy do Ciebie!

Zamów rozmowę

Ucz się skąd chcesz!

Nie będziesz tracić czasu na dojazdy. Zamiast w tramwaju na salę szkoleniową, możesz siedzieć wygodnie w domu, lesie lub na plaży. Ważne tylko, abyś miał dobre połączenie z internetem.

Nasi trenerzy szkolą zdalnie. Damy Ci wszystkie narzędzia, dzięki którym nauka będzie tak samo skuteczna, jak w czasie zajęć stacjonarnych.

Co będziesz z tego mieć?

W IT działamy od lat – wywodzimy się z Infoshare, czyli największej konferencji technologicznej w Europie Środkowo-Wschodniej. Wiemy, czego NAPRAWDĘ wymagają pracodawcy i znamy branżę od podszewki.

Wypełnij formularz – zadzwonimy do Ciebie!

Zamów rozmowę

Z finansami też pomożemy!
Nasi doradcy służą wsparciem

W IT działamy od lat – wywodzimy się z Infoshare, czyli największej konferencji technologicznej w Europie Środkowo-Wschodniej. Wiemy, czego NAPRAWDĘ wymagają pracodawcy i znamy branżę od podszewki.

Wypełnij formularz – zadzwonimy do Ciebie!

Zamów rozmowę

Znajdź swoją drogę!

Nie masz pojęcia, która ścieżka IT jest dla Ciebie? Nie przejmuj się tym – pomożemy Ci wybrać najlepszą! Wypełnij formularz, a nasz doradca do Ciebie zadzwoni, żeby określić Twoje predyspozycje i potrzeby oraz odpowiedzieć na wszelkie pytania. Zaproponuje Ci drogę nauki, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Możesz też sprawdzić się w testach predyspozycji:

Rozwiąż test predyspozycji

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych kursach?

A jeśli już wiesz, która droga Cię kręci, przejrzyj sylabusy kursów i dowiedz się wszystkiego na temat konkretnych języków i technologii:

Możesz też sprawdzić się w testach predyspozycji:

Testy predyspozycji

Dlaczego warto wejść do IT?

Dynamicznie rozwijająca się branża, która ciągle potrzebuje specjalistów

IT nie wymaga wykształcenia technicznego, nie stawia granic wiekowych

To stabilna praca z jednymi z najwyższych zarobków na rynku

Elastyczne godziny pracy z każdego miejsca na świecie

Możliwość pracy z firmami z całego świata i zarabiania w każdej walucie

Zero nudy i ogromne perspektywy rozwoju!

Kultura organizacyjna nastawiona na work-life balance

Możesz też od razu pobrać programy naszych kursów!

A jeśli już wiesz, która droga Cię kręci, przejrzyj sylabusy kursów i dowiedz się wszystkiego na temat konkretnych języków i technologii:

Pobierz programy kursów

Zobacz nasze opinie!

Zdecydowanie polecam weekendowy bootcamp Data Science na żywo z trenerem 🙂 Kurs jest wymagający – ale taki właśnie ma być 🙂 trenerzy przekazują ogrom wiedzy i jeszcze więcej materiałów. Nie ma czasu na nudę 😉 Chętnie pomagają, jeśli jest taka potrzeba. Z pewnością dużym plusem są próbne rozmowy techniczne. Prace domowe i projekty pozwalają nie tylko na utrwalenie wiedzy z zajęć, ale także na poszukiwanie nowych rozwiązań we własnym zakresie. Polecam!

Barbara Gradzik-Hupało

Polecam Dzienny kurs Front-end Developer! Jeśli ktoś myśli o karierze programisty zdecydowanie warto. Dobry kontakt z trenerami prowadzącymi, również po godzinach zajęć. Gigantyczna dawka wiedzy wymagająca wcześniejszego przygotowania. Na koniec próbne rozmowy rekrutacyjne oraz kontakt z gościnnymi firmami z realną szansą na zatrudnienie (ewentualnie pomoc trenerów w znalezieniu pracy). Udało mi się znaleźć pracę jako Junior Software Engineer także bootcamp jak najbardziej spełnił swoje zadanie.

Marek Kowalski

Uczestniczyłam w wieczorowym kursie UX Design i serdecznie go polecam. Trenerka – Karolina – potrafiła zainteresować i zachęcić do pracy, dzieliła się prawdziwymi przykładami i zawsze chętnie pomagała lub rozwijała podrzucony temat. Oczywiście bez pracy własnej w domu się nie obejdzie, ale kurs pozwala przećwiczyć to czego się nauczyliśmy i jeśli masz już jakąś wiedzę z zakresu UX to będzie to idealny wybór dla Ciebie (pewnie początkujący powinni wybrać Bootcamp z większą liczbą h)

Agata Chmielewska

Jako świeżo upieczona absolwentka kursu Junior Front End Developer mogę w 100% polecić Akademie. Od samego początku genialna obsługa zapisów i zainteresowanie ze strony Pani Agnieszki aż po sam koniec i świetne podejście trenów i organizatorów. Jeśli ktoś chce nauczyć się programowania to gorąco polecam!

Daria Zalewska

Jestem absolwentką bootcampu Front-End i zdecydowanie polecam iSA wszystkim, którzy chcą zacząć pracować jako programistka lub programista. Świetni trenerzy, którzy są praktykami, dzięki czemu materiał na kursie, jest zawsze aktualny. Poza tym służą wsparciem o każdej porze dnia i nocy 😉. Mała rada dla przyszłych kursantów. Watro, solidnie przerobić prework zwłaszcza część dotyczącą JavaScriptu. Powodzenia 😀

Alexandra Elizabeth

Polecam każdemu kto chce podjąć się wyzwania i opanować solidne podstawy by zdobyć pracę programisty. Program jest tak dobrany, że prowadzi prostą ścieżką do szybkiego rozwoju. Ponadto miła atmosfera i przede wszystkim świetni trenerzy i trenerki, na codzień pracujący z kodem, którzy chyba nigdy nie śpią i pomagają w rozterkach kursantów. Pozdrawiam i życzę sukcesów 🙂

Piotr Skołorzyński

Chętnie pomożemy Ci w znalezieniu odpowiedzi na kłębiące się pytania i dylematy

Wypełnij formularz – zadzwonimy do Ciebie!

Zamów rozmowę

Daria Lachs

Starsza specjalistka ds. organizacji szkoleń
(+48) 730 822 865
[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]