Teamwork Zarządzanie

Szkolenie Efektywna współpraca zespołowa

Termin

Ustalamy indywidualnie

Czas

8h / 1 dzień

Cena

Ustalamy indywidualnie

Szkolenie Efektywna współpraca zespołowa

Przychodząc do pracy stajemy się częścią mniejszego lub większego zespołu. Zespołu formalnego lub nieformalnego, którego celem jest osiągnięcie oczekiwanych rezultatów. Czy potrafimy współpracować z innymi osobami? Czy wiemy na co możemy liczyć w naszym zespole? Czy znamy nasze mocne i słabe strony? Są to pytania nad którymi często się nie zastanawiamy, a w efekcie tego rośnie poziom frustracji i niezrozumienia pomiędzy ludźmi będącymi w codziennej interakcji. A gdyby przyjrzeć się nam samym i zbudować swój dream team w oparciu o nasze mocne strony i pozytywne cechy?

Dla kogo jest szkolenie Efektywna współpraca zespołowa?

Jednodniowy warsztat przeznaczony dla osób pracujących na co dzień ze sobą w zespole. Mogą być to zespoły współpracujące ściśle np. zespół IT lub zespoły projektowe, pracujące w rozproszeniu. Optymalna ilość uczestników: 3-8

Metoda szkolenia Efektywna współpraca zespołowa

W ramach warsztatu praca przebiega w oparciu o facilitowaną dyskusję członków zespołu. Dyskusja poświęcona jest kolejnym z 9 obszarów modelu Team Canva.

Program szkolenia Efektywna współpraca zespołowa

1. Czym jest zespół?

2. Wprowadzenie do Team Canva

3. Budujemy zespół:

Ludzie i role
Wspólne cele
Cele osobiste
Wartości
Potrzeby i oczekiwania
Zasady i aktywności
Silne strony
Słabe strony
Misja

4. Zespołowy totem

Czego nauczysz się na szkoleniu Efektywna współpraca zespołowa?

W trakcie warsztatu dowiesz się więcej o osobach z którymi na co dzień pracujesz. Poznacie swoje silne strony oraz powody, dla których podejmujecie codziennie kolejne wyzwania. Warsztat pozwoli Wam na lepsze zrozumienie siebie i poszukanie synergii w Waszych działaniach. Wspólnie stworzymy model Waszego zespołu oraz jego totem.

Chcesz dowiedzieć się więcej o szkoleniu Efektywna współpraca zespołowa?

Dowiedz się więcej

Przemysław Wołosz

Szkolenia dla firm
(+48) 730 830 801

    Zamów rozmowę