POBIERZ INFORMATOR O WEEKENDOWYM KURSIE
UX DESIGNER

DOWIEDZ SIĘ, JAK WEJŚĆ DO ŚWIATA DESIGNU

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Cześć!


Interesuje Cię nauka zdalna, ale z trenerem na żywo?Jeśli tak, to jesteś w dobrym miejscu!

Z Informatora dowiesz się dosłownie wszystkiego na temat tego kursu

Czym jest UX i dlaczego warto się go uczyć?


Jak wygląda nauka podczas kursu?


Dlaczego będzie się Tobą opiekowało aż 2 trenerów?


Czym różni się UX od UI?


Na czym polega praca zaliczeniowa?


Gdzie możesz pracować po kursie?


Jakie wsparcie HR otrzymasz?


Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać certyfikat?


Dlaczego warto nauczyć się UX i co można dzięki niemu osiągnąć?

Image

✔️ Popularność UX w ostatnich latach wynika z coraz większej wiedzy na temat zachowań zakupowych użytkowników. Firmy odkryły, że produkt, który jest możliwie najprostszy w korzystaniu przynosi największy zysk. Przekład się to na bardzo duże zapotrzebowanie na specjalistów od UX.

✔️ UX Designer dołącza do projektu na wczesnym etapie tworzenia produktu. Sprawia to, że ma bardzo duży wpływ na efekt końcowy. Dodatkowo bada zachowania użytkowników i wykorzystuje tę wiedzę, aby jak najlepiej dostosować produkt do ich potrzeb. Taka praca daje duże poczucie sprawczości, ale wymaga też sporej inicjatywy i umiejętności rozwiązywania problemów.

✔️ UX Designer ma wiele ciekawych ścieżek rozwoju swojej kariery. Naturalną drogą jest opanowanie UI i zostanie UI Designerem. Z uwagi na ścisłą współpracę z interesariuszami oraz dużą wiedzę o grupie docelowej UX Designer może również pójść w kierunku Product Designera lub lidera zespołu projektowego.

✔️ UX Designerzy mogą zarabiać wykonując dodatkowe zlecania jako freelancerzy. Mniejszym firmom trudno jest utrzymać UX Designera na pełen etat i zapewnić mu odpowiednią liczbę zadań, dlatego bardzo popularnym rozwiązaniem jest korzystanie z usług zewnętrznej agencji lub freelancera. Stwarza to okazję do powiększania portfolio o kolejne branże.

Image