POBIERZ INFORMATOR O WEEKENDOWYM KURSIE JAVA + SPRING

DOWIEDZ SIĘ, JAK SPRAWNIE WEJŚĆ DO BRANŻY IT

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Cześć!

Interesuje Cię nauka zdalna, ale z trenerem na żywo?Jeśli tak, to jesteś w dobrym miejscu!


Kurs został stworzony z myślą o osobach, które chcą zdobyć solidne podstawy programowania i zacząć swoją przygodę z Javą.

Z Informatora dowiesz się dosłownie wszystkiego na temat tego kursu

Jakie projekty można tworzyć w Javie?


Jak wygląda nauka podczas kursu?


Dlaczego będzie się Tobą opiekowało aż 2 trenerów?


Na czym polega praca zaliczeniowa?


Gdzie możesz pracować po kursie?


Jakie wsparcie HR otrzymasz?


Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać certyfikat?


Dlaczego akurat Java?

Dlaczego warto uczyć się Javy i frameworka Spring i co można w nich kodować?

✔️ Java to jeden z najpopularniejszych języków programowania. Według najnowszych danych NoFluff Jobs Java znajduje się na pierwszym miejscu wśród języków backendowych nie tylko wśród kandydatów, ale i firm, które poszukują developerów. Java pozwala pisać backendy aplikacji mobilnych i webowych oraz dbać o bezpieczeństwo danych.

✔️ Popularność Javy wynika z faktu, że większość dużych systemów posiada gotowe biblioteki w Javie. Jest to bardzo pomocne, ponieważ jeśli Java Developer ma z czymś problem, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że szybko uda mu się go rozwiązać.

✔️ Społeczność Javy jest nie tylko bardzo liczna, ale także, niezwykle pomocna. W sieci istnieje wiele grup dyskusyjnych, gdzie programiści pomagają sobie w rozwiązywaniu problemów.

✔️ Java jest bardzo dojrzałym i stabilnym językiem. To, co napiszemy dzisiaj w Javie, będzie działało również w kilka (kilkanaście?) lat. Dlatego tak wiele firm korzysta z tej technologii. W związku z tym możemy mieć pewność, ze w najbliższych latach nic nie zagraża jej popularności oraz wysokiej pozycji na rynku.

Image
Image