POBIERZ INFORMATOR O WEEKENDOWYM KURSIE FRONTEND

DOWIEDZ SIĘ, JAK SPRAWNIE WEJŚĆ DO BRANŻY IT

WYPEŁNIJ FORMULARZ

POBIERZ INFORMATOR O WEEKENDOWYM KURSIE FRONTEND

Cześć!

Interesuje Cię nauka zdalna, ale z trenerem na żywo?Jeśli tak, to jesteś w dobrym miejscu!


Kurs został stworzony z myślą o osobach, które chcą zdobyć solidne podstawy programowania i zacząć swoją przygodę z Frontendem.

Z Informatora dowiesz się dosłownie wszystkiego na temat tego kursu

Jakie projekty można tworzyć we Frontendzie?


Jak wygląda nauka podczas kursu?


Dlaczego będzie się Tobą opiekowało aż 2 trenerów?


Na czym polega praca zaliczeniowa?


Gdzie możesz pracować po kursie?


Jakie wsparcie HR otrzymasz?


Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać certyfikat?


Dlaczego Frontend?

Dlaczego warto uczyć się Frontendu i co można w nim kodować?

✔️ Kurs Frontend jest świetnym pomysłem na rozpoczęcie kariery w branży IT. Stosunkowo niski próg wejścia, szybko widoczne efekty i dużo ofert pracy sprawiają, że wiele osób rozpoczyna swoją przygodę z programowaniem właśnie od Frontendu.

✔️ Frontend jest dobry dla początkujących m. in. dlatego, że można szybko zacząć zarabiać na drobnych zleceniach. Pozwala to stosunkowo łatwo zbudować portfolio, które jest bardzo ważne przy szukaniu pierwszej pracy. Duża liczba dorywczych zleceń jest także świetnym sposobem na dodatkowy zarobek dla osób już pracujących. Portale ogłoszeniowe pełne są zleceń dla Frontend Developerów.

✔️ Jako Frontend Developer można rozwijać się w kilku ciekawych, dobrze płatnych kierunkach. Na kursie nauczysz się programowania w JavaScripcie, w którym możesz tworzyć aplikacje webowe, więc będziesz mieć styczność z budowaniem interfejsów użytkownika. Jeśli opanujesz też technologię backend, możesz zostać fullstack developerem. Znajomość React Native pozwala tworzyć aplikacje mobilne, wykorzystując wiedzę frontendową. Sky is the limit here!

Image
Image