POBIERZ INFORMATOR O WIECZOROWYM KURSIE DEVOPS OD PODSTAW

DOWIEDZ SIĘ, JAK ROZWINĄĆ SWOJĄ PRACĘ W IT

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Cześć!

Interesuje Cię nauka zdalna, ale z trenerem na żywo?Jeśli tak, to jesteś w dobrym miejscu!


Kurs został stworzony z myślą o osobach, które pracują w branży IT i myślą o rozwoju, a nawet zmianie aktualnego stanowiska na bardziej perspektywiczne.

Z Informatora dowiesz się dosłownie wszystkiego na temat tego kursu

Dlaczego warto zostać DevOps Engineerem?


Dlaczego jest tak duże zapotrzebowanie na DevOpsów?


Jak wygląda nauka podczas kursu?


Czy kurs kończy się projektem indywidualnym?


Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać certyfikat?


Jakie są formy finansowania kursu i kto może ubiegać się o dofinansowanie?


Co musisz potrafić, aby rozpocząć kurs?


Dlaczego warto zostać DevOpsem?

✔️ Coraz więcej firm przenosi swoją infrastrukturę do chmury, która pozwala na obniżenie kosztów środowisk IT przy równoczesnym zwiększeniu elastyczności i wydajności kluczowych procesów biznesowych. Konieczne staje się zatem wsparcie DevOpsów, którzy tworzą synergię między wytwarzanym oprogramowaniem a systemami zarządzającymi.

✔️ Praca DevOpsa daje niesamowite możliwości i satysfakcję! Ty skupiasz się na pracy projektowej i twórczej, a maszynom zostawiasz powtarzalne, żmudne i nudne procesy, z którymi radzą sobie znakomicie i robią to bardzo szybko. Rosną nie tylko możliwości Twojego zespołu, ale też satysfakcja z pracy.

✔️ Jesteś odpowiedzialny za cały produkt. Dostarczasz nie tylko kod, ale też gotowe skrypty i rozwiązania, umożliwiające zbudowanie tego produktu, opublikowanie go do repozytorium oraz wdrożenie go na środowisko testowe i produktowe.

✔️ Pobierz Informator o kursie DevOps od podstaw, który pomoże Ci zrozumieć podstawowe koncepcje pracy DevOpsa oraz jego praktyczne zastosowanie w pracy z procesami i ich automatyzacją.

Image
Image