POBIERZ INFORMATOR O WIECZOROWYM KURSIE
ANALIZA DANYCH W PYTHONIE

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Cześć!

Interesuje Cię nauka zdalna, ale z trenerem na żywo?Jeśli tak, to jesteś w dobrym miejscu!


Kurs został stworzony z myślą o osobach, które na co dzień pracują z danymi i chcą zautomatyzować swoją pracę oraz poznać podstawy programowania.

Z Informatora dowiesz się dosłownie wszystkiego na temat tego kursu

Jak można ułatwić sobie pracę z danymi, znając podstawy Pythona?


Jak wygląda nauka podczas kursu?


Gdzie możesz pracować po kursie?


Czy kurs kończy się projektem indywidualnym?


Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać certyfikat?


Jakie są formy finansowania kursu i kto może ubiegać się o dofinansowanie?


Dlaczego dane są walutą XXI wieku?


Czym zajmuje się analityk danych?


Dlaczego warto korzystać z Pythona

do pracy z danymi?

✔️ Dane są walutą XXI wieku. Ich syntetyzowanie i analiza są potrzebne w każdej firmie, która poważnie podchodzi do rozwoju biznesu. Możesz je wykorzystywać w przeróżnych dziedzinach - od marketingu, przez nowoczesne spojrzenie na sprzedaż, naukę czy księgowość, aż po skomplikowane analizy biznesowe.

✔️ Na kursie nauczysz się podstaw Pytona, będzie więc trochę kodowania, ale tylko trochę - bez obaw, na pewno dasz radę! Python to najprzystępniejszy język do rozpoczęcia przygody z programowaniem. Jest łatwy w nauce, ponieważ jego składnia jest czytelna i przejrzysta. Słowa kluczowe w Pythonie są intuicyjne i przypominają język angielski.

✔️ Kurs uczy technologii i narzędzi niezbędnych do pracy z danymi, ale także pokazuje dobre praktyki i umożliwia zmierzenie się z praktycznym zastosowaniem zdobytej wiedzy w codziennej analizie danych.

✔️ Rozpoczynając naukę programowania od Pythona, otwierasz sobie drzwi również na inne ścieżki! W tym języku można automatyzować testy, tworzyć aplikacje webowe (Django, Flask) czy wreszcie korzystać z bogatych możliwości wykorzystania bibliotek do Machine Learningu, czy Deep Learningu (Data Science).

✔️ Pobierz Informator o kursie Analiza danych w Pythonie, który pomoże Ci zrozumieć podstawowe wykorzystanie języka programowania Python w zakresie przetwarzania i analizy danych.

Image

DOWIEDZ SIĘ, JAK UŁATWIĆ SOBIE PRACĘ Z DANYMI

Image