Bezpłatny kurs

HTML/CSS

Naucz się podstawy tworzenia stron internetowych z bezpłatnym kursem HTML/CSS od infoShare Academy!

Zapisz się bezpłatnie »

Jak wygląda kurs?

Kurs składa się z 6 lekcji wideo. Lekcję otrzymasz w cotygodniowych odstępach na swoją skrzynkę mailową. Do każdej lekcji dołączone będzie zadanie domowe, które pomoże utrwalić Ci zdobywaną wiedze. Każda z lekcji ma za zadanie wprowadzić Cię w temat tworzenia stron internetowych. Pamiętaj, że to praktyka jest najważniejsza!

Lekcja 1: Wstęp do tworzenia stron

Jak działa współczesny internet i jak działają strony internetowe. Gdzie w tym wszystkim znajduje się HTML.

Lekcja 2: Struktura dokumentu i podstawowe znaczniki

Lekcja 3: Wstęp do CSS i formularze

Lekcja 4: Stylowanie elementów w CSS

Lekcja 5: Praktyczny widok w html i css

Lekcja 6: Projekt strony internetowej w HTML & CSS

Warsztat z HTML i CSS, na który się zapisujesz jest elementem preworku przed kursami z obszaru Frontend w infoShare Academy. Udostępniamy Ci tę dawkę darmowej wiedzy w zamian za kontakt - po zakończeniu warsztatu odezwiemy się do do najlepszych uczestników kursu, żeby zapytać o dalszą naukę programowania w infoShare Academy. Oczywiście możesz odmówić i zakończyć naukę po 6 lekcjach z Grześkiem.

Dlaczego dostajesz to za 0 zł?

Jeśli podejmiesz decyzję o dalszej nauce, otrzymasz bonusowe lekcje, które pozwolą Ci optymalnie przygotować do rozpoczęcia właściwego kursu Frontentd. W jego trakcie zdobędziesz wszystkie niezbędne umiejętności do rozpoczęcia pierwszej pracy w nowym zawodzie.

Co dalej?

Dowiedz się więcej
Image

do 50 rat PayU

Rata już od 262,36 zł miesięcznie

zajęcia z trenerem

Zmień swój zawód i zostań Frontend Developerem

Prowadzący

Od zawsze związany z IT. Swoją pierwszą stronę internetową stworzył w podstawówce na temat ulubionej gry. Przez 10 lat zajmował się projektowaniem stron i późniejszym ich wdrażaniem. Przez kilka lat pracował jako projektant dla firm farmaceutycznych i finansowych.


W ostatnich latach pracował jako Senior UX/UI Designer w portalu No Fluff Jobs - job boardzie dla programistów, gdzie odpowiadał m.in. za stworzenie nowej stylistyki całej strony, tworzenie prototypów i projektowanie interfejsów od strony graficznej.


Obecnie pracuje w infoShare Academy i uczy się programować w Reactcie.

Grzegorz Gołębiewski

infoShare Academy

Zapisz się na kurs bezpłatnie

Po zakończeniu kursu chcemy (jeśli się zgodzisz) porozmawiać o wrażeniach

z kursu i o tym czy chcesz wejść do branży IT.

Dlaczego muszę podawać numer telefonu?

Lekcje w formie video wraz z zadaniami będziemy wysyłać drogą mailową. Wkrótce otrzymasz więcej szczegółów. Zapisz się i czekaj na wiadomość.

Najczęściej zadawane pytania

Na kursie poznasz wszystkie najważniejsze elementy HTML i CSS. Dowiesz się, jak działa nowoczesna strona internetowa i zostaniesz wprowadzony(a) w świat programowania. Zaprojektujesz też swoją pierwszą stronę WWW.

Czy po tym warsztacie poznam dobrze HTML i CSS?

Na Twoją skrzynkę mailową będą trafiać warsztaty i darmowa dawka wiedzy z obszaru UX/UI. W każdym momencie możesz z tych wiadomości zrezygnować. Telefon jest formą zapłaty za kurs - jeśli na podstawie zadań domowych zobaczymy w Tobie potencjał, skontaktujemy się z Tobą, żeby zaproponować dalsze formy nauki. Oczywiście rozmowa jest dobrowolna.

Po co Wam moje dane?

Jeśli będziesz solidnym uczniem, jest taka szansa :) Chcemy, żeby nasze kursy były jakościowe, dlatego szukamy jak najlepszych kandydatów na przyszłych UI/UX Designerów.

Czy będziecie do mnie dzwonić?

Nie. Możesz zakończyć naukę HTML i CSS po 6 bezpłatnych lekcjach.

Czy po warsztacie muszę kupić u Was kurs?

Nie. Warsztat ma Ci pokazać podstawowe możliwości HTML i CSS. Właściwy, szanowany na rynku pracy certyfikat infoShare Academy wystawiamy po zakończeniu Bootcampu Frontend.

Czy po warsztacie otrzymam certyfikat?

Zacznij od bezpłatnego warsztatu. Później porozmawiaj z nami - idealnym i zaprojektowanym specjalnie pod pełne i szybkie przebranżowienie jest bootcamp Frontend - po 6 miesiącach intensywnej nauki będziesz w pełni gotowy/a do podjęcia nowej pracy. Nauczymy Cię nie tylko narzędzi i procesu projektowego, przygotujemy także do wejścia do branży IT i pomożemy znaleźć pierwszą pracę.

Chcę szybko zostać zawodowym Frontend Developerem.

Jedna z największych akademii IT w Polsce, która uczy programowania od podstaw lub podnosi kompetencje developerów i ułatwia znalezienie pracy w branży. Przez sześć lat wykształciła ponad 3000 absolwentów. Kursy są nastawione na praktykę i przystosowane do dynamicznie zmieniającego się rynku.

Znajdź nas

© Copyright 2021 infoShare Academy