Projektowanie makiet w Axure

Naucz się tworzenia interaktywnych makiet z bezpłatnym kursem Axure od infoshare Academy!

Zapisz się bezpłatnie

Poznaj najbardziej zaawansowane narzędzie do projektowania makiet

i prototypów

74% respondentów wskazało, że projektowanie makiet jest czynnością, którą najczęściej wykonuja w codziennej pracy. Tak wskazali respondenci w badaniu społeczności UX w raporcie UX i Product Design w Polsce 2021.


Mimo rosnącej konkurencyjności na rynku programów dla projektantów UX,

Axure wciąż stanowi najpotężniejsze narzędzie do tworzenia makiet i prototypów.

Poznaj narzędzie, które pozwoli Ci stworzyć interaktywne makiety i funkcjonalne prototypy. Podczas 6 lekcji zapoznasz się z od podstaw z Axure oraz poznasz większość niezbędnych do pracy funkcjonalności.

Jak wygląda kurs?

Kurs składa się z 6 lekcji wideo. Lekcję otrzymasz w cotygodniowych odstępach na swoją skrzynkę mailową. Do każdej lekcji dołączone będzie zadanie domowe, które pomoże utrwalić Ci zdobywaną wiedzę. Każda z lekcji ma za zadanie wprowadzić Cię w temat projektowania makiet. Pamiętaj, że to praktyka jest najważniejsza!

Lekcja 2: Pierwsza makieta

Lekcja 3: Interakcje w Axure

Lekcja 4: Zaawansowane interakcje

Lekcja 5: Projekt ścieżki zakupowej cz. 1

Lekcja 6: Projekt ścieżki zakupowej cz. 2

Lekcja 1: Wstęp do Axure

Prowadzący

Od zawsze związany z IT. Swoją pierwszą stronę internetową stworzył w podstawówce na temat ulubionej gry. Przez 10 lat zajmował się projektowaniem stron i późniejszym ich wdrażaniem. Przez kilka lat pracował jako projektant dla firm farmaceutycznych i finansowych.


W ostatnich latach pracował jako Senior UX/UI Designer w portalu No Fluff Jobs - job boardzie dla programistów, gdzie odpowiadał m.in. za stworzenie nowej stylistyki całej strony, tworzenie prototypów i projektowanie interfejsów od strony graficznej.


Obecnie pracuje w infoShare Academy i uczy się programować w Reactcie.

Grzegorz Gołębiewski

infoShare Academy

Zapisz się na kurs bezpłatnie

Po zakończeniu kursu chcemy (jeśli się zgodzisz) porozmawiać o wrażeniach z kursu i o tym czy chcesz wejść do branży IT.

Dlaczego muszę podawać numer telefonu?

Lekcje w formie video wraz z zadaniami będziemy wysyłać drogą mailową. Wkrótce otrzymasz więcej szczegółów. Zapisz się i czekaj na wiadomość.

Zmień swój zawód i zostań UX Designerem

Image

zajęcia z trenerem

do 50 rat PayU

Rata już od 262,36 zł miesięcznie

Dowiedz się więcej

Najczęściej zadawane pytania

Na kursie poznasz wszystkie najważniejsze funkcje w Axure. Dowiesz się jak stworzyć interakcje oraz jak powinna wyglądać makieta. Dowiesz się także jak stworzyć prototyp oraz bardziej zaawansowane interakcje takie jak zmienne.

Czy po tym warsztacie poznam dobrze Axure?

Na Twoją skrzynkę mailową będą trafiać warsztaty i darmowa dawka wiedzy z obszaru UX/UI. W każdym momencie możesz z tych wiadomości zrezygnować. Telefon jest formą zapłaty za kurs - jeśli na podstawie zadań domowych zobaczymy w Tobie potencjał, skontaktujemy się z Tobą, żeby zaproponować dalsze formy nauki. Oczywiście rozmowa jest dobrowolna.

Po co Wam moje dane?

Jeśli będziesz solidnym uczniem, jest taka szansa :) Chcemy, żeby nasze kursy były jakościowe, dlatego szukamy jak najlepszych kandydatów na przyszłych UI/UX Designerów.

Czy będziecie do mnie dzwonić?

Nie. Możesz zakończyć naukę Axure po 6 bezpłatnych lekcjach.

Czy po warsztacie muszę kupić u Was kurs?

Nie. Warsztat ma Ci pokazać podstawowe możliwości Axure. Właściwy, szanowany na rynku pracy certyfikat infoShare Academy wystawiamy po zakończeniu kursu UI lub UX Design lub bootcampu UX Desginer.

Czy po warsztacie otrzymam certyfikat?

Zacznij od bezpłatnego warsztatu. Później porozmawiaj z nami - idealnym i zaprojektowanym specjalnie pod pełne i szybkie przebranżowienie jest bootcamp UX Designer z elementami UI - po 6 miesiącach intensywnej nauki będziesz w pełni gotowy/a do podjęcia nowej pracy. Nauczymy Cię nie tylko narzędzi i procesu projektowego, przygotujemy także do wejścia do branży IT i pomożemy znaleźć pierwszą pracę.

Chcę szybko zostać zawodowym UX / UI Designerem. Jak?

Jedna z największych akademii IT w Polsce, która uczy programowania od podstaw lub podnosi kompetencje developerów i ułatwia znalezienie pracy w branży. Przez sześć lat wykształciła ponad 3000 absolwentów. Kursy są nastawione na praktykę i przystosowane do dynamicznie zmieniającego się rynku.